پایه های پنجم وششم ابتدایی - سخت کوشان

پایه های پنجم وششم ابتدایی - سخت کوشان
مطالب علمی وآموزشی و... - فرمولهاونمونه سوالات آزمونهای تیزهوشان وآزمونهای نوبت اول ودوم 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
 

منبع: روابط عمومي

پیرو بخشنامه شماره 4164-104 مورخ 16/1/90 سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان زمان برگزاری مرحله دوم آزمون ورودی دوره راهنمایی مدارس استعدادهای درخشان روز جمعه 23/2/90 اعلام می گردد ادارت محترم ضمن توجه به موارد ذیل درخصوص اطلاع رسانی به شرکت کنندگان مرحله اول اهتمام نمایند:

الف) نتایج مرحله اول آزمون درتاریخ 31/1/90 از طریق سایت www.khedu.ir اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی و سایت www.sampadrazavi.ir

 

نمایندگی سمپاد خراسان رضوی اعلام می شود.

 

ب) کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول که به میزان دو برابر ظرفیت تایید شده می باشند بدون نیاز به ثبت نام مجدد می توانند در مرحله دوم شرکت نمایند.

 

ج) دانش آموزانی که پذیرفته نشده اند درصورتیکه پس از رویت کارنامه آزمون از طریق سایت نسبت به نتیجه آن اعتراض داشته باشند می توانند درخواست بررسی مجدد خود را تا تاریخ 2/2/90 از طریق مدیریت مدرسه به کارشناسی سنجش ادارت تحویل نمایند کارشناسان سنجش ادرات درخواست بررسی داوطلبین را تا پایان وقت اداری 4/2/90 به ادراه سنجش آموزش وپرورش در استان تحویل نمایند، نتایج بررسی اعتراضات در تاریخ 7/2/90 از طریق سایت اعلام می گردد،بدیهی است پس از زمان های اعلام شده هیچ گونه درخواستی پذیرفته نشده و مسئولیت آن متوجه اداره خواهد بود.لذا انتظار می رود با توجه به حساسیت موضوع نهایت دقت در جمع آوری کامل و ارسال بموقع اعتراضات لحاظ گردد.

 

د) مواد آزمون مرحله دوم همان مواد امتحانی مرحله اول {ریاضی،علوم،ادبیات فارسی((بخوانیم و بنویسیم))،دینی((هدیه آسمانی))} است که ازکل محتوی کتابهای پنجم و سایر پایه ها خواهد بود.

 

ه) آزمون دارای نمره منفی می باشد و به ازای هر پاسخ غلط(یک سوم) نمره منفی کسر می گردد.

 

و) اعلام نتایج در تاریخ 31/3/90 برابر ظرفیت اعلام شده مشروط به اینکه 60 درصد امتیاز علمی را کسب نموده باشند.

 

داوطلبان می توانند کارت ورود به جلسه آزمون مرحله دوم را از تاریخ 20/2/90 از طریق مدرسه دریافت نمایند.


موضوعات مرتبط: تاریخی،علمی،تربیتی و......( حتماببینید )
[ یکشنبه ۱۳۹۰/۰۲/۰۴ ] [ ۱۶:۴۲ بعد از ظهر ] [ سیدجوادتزرقی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام دوستان عزیزودانش آموزان گرامی :

کلیه ی مطالب وسوالات بصورت طبقه بندی شده می باشدلذاابتدابادرنظرگرفتن مطلب موردنظرتان ، درقسمت موضوعات مربوطه به دنبال آن بگردید.
پنج وبلاگ بطورمجزاهرکدام مربوط به یکی ازپایه های مقطع ابتدایی توسط اینجانب نوشته شده که درقسمت پیوندهامی توانیدآدرس آنهارابیابید .
امکانات وب
Google

در وبلاگ سخت کوشان
در كل اينترنت

Up Page